PradžiaSiuntų pristatymas

Siuntų pristatymas

Ieškote patikimo partnerio smulkių krovinių iki 50 kg pristatymui? Turime daug patirties organizuojant smulkių krovinių (siuntų) iki 50 kg pristatymą visame pasaulyje.

Bendradarbiaujame su didžiausiomis siuntų pervežimą organizuojančiomis kompanijomis pasaulyje ir siūlome skirtingus, Jūsų poreikiams pritaikytus sprendimus.

Atsižvelgiant į siuntos svorį, matmenis, pristatymo terminus ir vežimo kryptį, klientams pasiūlome efektyviausius siuntos pervežimo būdus. Jūsų pageidavimui siūlome ir skubias, kitą dieną pristatymą užtikrinančias, siuntų pristatymo paslaugas.

Mes suprantame, kad tarptautinis siuntų pristatymas turi užtikrinti saugų, greitą ir prie individualių klientų poreikių prisitaikantį transportavimo procesą.

Norėdami sužinoti savo siuntos pervežimo kainą ar kitą Jums aktualią informaciją, užpildykite žemiau esančią formą. Susisieksime su Jumis netrukus!

Jeigu domina tarptautinis siuntų pristatymas ir norite paskaičiuoti siuntos pervežimo kainą ar užsakyti paslaugą, spauskite čia: siunčiu.lt.

Turite krovinį?
Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją?
Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.