PradžiaDalinių krovinių pervežimas

Dalinių krovinių pervežimas

Domina tarptautinių dalinių krovinių (nuo 50 kg svorio) pervežimo paslauga? Mūsų įmonė specializuojasi dalinių krovinių (nuo 50 kg svorio) pervežime tarp Šiaurės–Rytų Europos ir Balkanų regiono jau daugiau nei 18 metų. 

Dalinių krovinių pervežimas vykdomas griežtai laikantis sutartų terminų ir sąlygų. Atsižvelgiant į krovinio kiekį, svorį, pakrovimo adresą ir kliento pageidavimus, dalinius krovinius iš siuntėjų surenkame tiesiogiai arba per paskirstymo terminalus. 

Reguliariai, kiekvieną savaitę komplektuojame dalinius krovinius paskirstymo sandėliuose. Priklausomai nuo paskirties šalies, siūlome nuo 2 iki 5 išvykimų per savaitę. 

Vežame įvairaus asortimento dalinius krovinius, įskaitant ir temperatūrinius (temperatūrinio režimo reikalaujančius), ir pavojingus ADR krovinius. Atsižvelgiant į kliento poreikius parenkame tinkamiausią ir efektyviausią dalinio krovinio pervežimo būdą. 

Jei Jus domina tarptautinis dalinių krovinių pervežimas, norite sužinoti savo krovinio pervežimo kainą ar kitą Jums aktualią informaciją, užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis netrukus!

Turite krovinį?
Rašykite mums!

Norite sužinoti krovinio pervežimo kainą ar kitą jums aktualią informaciją?
Užpildykite žemiaus esančią formą ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.